OŚRODEK JEŹDZIECKI LANDO WSPIERA ZAWODNIKÓW JUVENTUS ACADEMY

W dniach od 12 do 16 czerwca w Turynie oraz okolicznych miejscowościach rozpoczną się mistrzostwa świata Juventus Academy World Cup 2023, w których wystąpią zespoły z całego świata. 🌍
Nasza akademia wystąpi w turnieju przeznaczonym dla zawodników z rocznika 2️⃣0️⃣1️⃣0️⃣👊
W tym miejscu chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować firmie Ośrodek jeździecki Lando oraz Lando – miejsce na Twoje przyjęcie za wsparcie oraz pomoc finansową w organizacji wyjazdu.🤝👏👍
Ośrodek jeździecki Lando położony jest w malowniczej okolicy w aglomeracji górnośląskiej na obszarze 25 ha. Stanowi idealne miejsce do wypoczynku jak i spotkań biznesowych. Usytuowanie obiektu w spokojnej okolicy zapewnia dyskrecję i komfort, przy jednoczesnej bliskości wielu miast aglomeracji – Tarnowskie Góry, Bytom, Zabrze. Usytuowanie blisko autostrady A1 zapewnia znakomitą komunikację z centrum regionu – Katowicami i Gliwicami.
Na terenie ośrodka znajduje się ogródek zewnętrzny, plac zabaw i dwa stawy z ławkami. Ośrodek dysponuje nowoczesnymi pokojami do wynajęcia, salami bankietowymi, pensjonatem dla koni z pełną infrastrukturą jeździecką.
Lando – miejsce na Twoje przyjęcie jest idealnym miejscem na organizację imprez okolicznościowych oraz eventów biznesowych.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług ośrodka.🔝🔝🔝
Dane kontaktowe:⬇️⬇️⬇️
Ośrodek Jeździecki LANDO S.C.
ul. Pod Lasem 11, 42-674 Ptakowice
☎️+ 48 605 084 999
lando@lando.org.pl
DZIĘKUJEMY ‼️
81 Wyświetleń

Więcej